Witamy w Oscar Studio!

Bardzo nam miło, że trafili Państwo na naszą stronę. Mamy nadzieję, że informacje na niej zawarte
przybliżą naszą działalność, a prezentowana oferta spełni Państwa oczekiwania. Poznajmy się bliżej!

O nas

Jesteśmy zespołem filmowców, przyjaciół, których łączy wspólny cel. Od 8 lat zajmujemy się opowiadaniem autentycznych historii ludzi, którzy wpuścili nas do swojego życia aby uchwycić najpiękniejsze chwile i zatrzymać je na zawsze. Tworzymy filmy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o każdy szczegół, lubimy wyzwania i kochamy emocje. Wszystko to połączone z odpowiednią muzyką sprawia, że nasze filmy są nie tylko postrzegane ale również odczuwane głęboko w nas samych.

Czym się zajmujemy?

Nasza codzienna praca polega na rozwijaniu tego w czym czujemy się najlepiej czyli tworzeniu nietuzinkowych form filmowych o tematyce ślubnej.

Dlaczego my?

To proste. Wybierając nas wybieracie jednocześnie zadowolenie z efektów naszej pracy czyli film, który spełni Wasze oczekiwania.
To co nas wyróżnia to doświadczenie i tzw. „poczucie smaku”. To dzięki nim nasze produkcje otrzymują tak wiele pozytywnych komentarzy.
Posiadamy również bardzo bogate zaplecze techniczne, które pomaga rejestrować odpowiednią jakość zarówno obrazu jak i dźwięku.

Nasz zespół

Wspólnie pracujemy, rozwijamy swoje umiejętności. Doświadczenie, które posiadamy sprawia, że nie boimy się wyzwań. Każdy projekt to dla nas nowa historia, do której podchodzimy z pełnym zaangażowaniem

4K w Oscar Studio

Podąrzając za nowymi trendami postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty filmy w rozdzielczości 4K. Jest to kolejny i przez wiele osób z branży filmowej uważany za nieunikniony krok w rozwoju domowej kinematografii. Rozdzielczość 4K jest dostępna w większości obecnie sprzedawanych telewizorów a stacje telewizyjne wkrótce wprowadzą ją do swoich ofert. Filmy 4K będą dąstnępne w naszej ofercie od roku 2018.

Nowa rozdzielczość

Podwojona rozdzielczość w porównaniu ze znanym nam HD (1920x1080) do aż 3840x2160 px.

Więcej szczegółów

Podwojenie rozdzielczości pionowej i poziomej powoduje, że obraz jest dużo ostrzejszy
i wyraźniejszy.

4k

Brak pikselozy

Tak duża rozdzielczość sprawia, że siedząc nawet blisko telewizora nie dostrzegamy tzw. efektu pikselozy.

Kolory

Szerszy zakres tonalny miedzy poszczególnymi kolorami w technologii 4K powoduje, że obraz jest bardziej realistyczny.

Oferta

Film ślubny w połączeniu z sesją plenerową to główny element naszej oferty. Wykonujemy filmy o długości 15, 30 oraz 60 minut + klip. To jednak nie wszystko. Realizujemy również wszelkiego rodzaju nagrania plenerowe takie jak sesje do filmu, zaproszenia na ślub czy podziękowania dla rodziców. Posidamy w swojej ofercie możliwość wykonania tzw. trailera czyli krótkiej zapowiedzi pełnej wersji filmu, którą wykonujemy w przeciągu 14 dni od daty uroczystości.

Referencje

BLOG

Zapraszamy do odwiedzenia naszgo bloga, który poświęcamy tematyce ślubnej. Będziemy na nim zamieszczać wiele informacji, wskazówek dotyczących naszej pracy, jak również ciekawostki i porady związane z organizacją ślubu.

PIXPLAY VIDEOS & MORE

Oscar Studio wchodzi w skład grupy Pixplay, która zajmuje się produkcją filmów reklamowych.

PIXPLAY

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu. Pochodzimy z okolic Poznania,
realizujemy zlecenia na terenia całej Polski i za granicą.